Donaties gaan door het dak! dag 2/7
06 January 2021 21:54WOW! Was mijn reactie toen ik vannochtend op de actiepagina keek. Waar ik ging slapen met een al geweldige €230, werd ik wakker met €295! Saartje was er ook heel blij mee (zie foto). Ondertussen zijn we niet alleen de €300, maar ook de €400 vandaag gepasseerd, wat een bedrag! Dan te bedenken dat ik eerst nog twijfelde of mijn doel van €100 niet te hoog gegrepen was... little did I know. Overweldigd door alle steun van zowel mensen om mij heen als mensen daarbuiten, sluit ik vandaag de tweede dag af. Dank aan alle donateurs tot nu toe en lieve berichten die ik heb ontvangen, geweldig om te lezen wat een support ik krijg van iedereen!
Maargoed, er moest ook getraind worden, want de 5km is alweer een dagje dichterbij! Gisteren noemde ik al dat vandaag ik mijn conditie al iets meer op de proef zou stellen... Om eerlijk te zijn weet ik niet of ik dat helemaal bereikt heb, maar ik heb wel mijn work-out (letterlijk) een niveautje hoger getild: mijn paard (1.74m) en ik hebben ons vandaag in het zweet gewerkt tijdens een stevige training!
Voor nu is het even bijkomen en de spierpijn wegstretchen. Morgen gaan we maar eens kijken hoe het gaat met mijn hardloopschoenen van een paar jaar geleden... Ik moet tenslotte wel een beetje weten wat mij te wachten staat, toch? Tot morgen!
